V našej predajni nájdete široký sortiment krmív pre psíkov. Predávame celé balenia alebo rozvažované krmivo, čo Vám umožní nakúpiť presne toľko, koľko potrebujete. V ponuke máme značky Royal Canin, Essential Foods, Taste of the wild, Farmina N&D, Eminent, Pro Nature, Saurus, Brit Care, Eukanuba, Acana, Frank`s Pro Gold, Ontario, Frolic.

Ponuku granulového krmiva dopĺňajú konzervy značky Rinti a Animonda  – Gran Carno. Obľúbené „salámové“ balenie nájdete od značiek Rasco a Brit.

Ponuku pamlskov sme pre Vašich miláčikov zostavovali tak, aby si v nej každý psí gurmán našiel to svoje.  Pre milovníkov žuvania máme byvolie a kalciové kosti, sušené a pečené kosti z hovädzieho dobytka či paprčky, kolienka a uši z prasiatok. 

Mlsné jazyky si príjdu na svoje pri  ponuke sušeného mäska, mäkkých pamlskov alebo kombinovaných žuvacích kostí a tyčiniek z byvolej kože a sušených pľúc či držiek.  

Nezabúdame ani na zdravý chrup a prevenciu proti zubnému kameňu či zápachu z papuľky.  Dentálne týčinky s propolisom, chlorofylom a mätou v značnej miere pomáhajú predchádzať týmto častým problémom. 

Sortiment tovaru pre psíkov dopĺňa ponuka pelechov a ležadiel, prepravných boxov a klietok rôznych veľkostí a typov, ale aj hračiek, obojkov, vodítok, postrojov, doplnkov výživy, kozmetiky a iného.